Κυριακή 01 Δεκεμβρίου 2019
Σάββατο 30 Νοεμβρίου 2019
Κυριακή 24 Νοεμβρίου 2019

Όρθιος στην Τρίπολη ο Βόλος

Καλύτεροι οι Αρκάδες, αλλά έμειναν με δέκα παίκτες νωρίς (στο 57') και δεν μπόρεσαν να πιέσουν στο τέλος για τη νίκη απέναντι στους Βολιώτες που έπαιξαν φουλ άμυνα (0-0)

Σάββατο 23 Νοεμβρίου 2019

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1-1 ΤΕΛΙΚΟ

Ο Εμμανουλίδης ισοφαρίζει  με εκπληκτικό τρόπο--Οι ερυθρόλευκοι ανοίξανε το σκορ από την άσπρη βούλα με τον Βαλμπουενά στο 55'

Κυριακή 10 Νοεμβρίου 2019

Με το στανιό ο Άρης

Οι κίτρινοι προηγήθηκαν με δύο τέρματα στο 34', αλλά στη συνέχεια εξαφανίστηκαν από το Κλ. Βικελίδης και ο καλύτερος Αστέρας όχι μόνο μείωσε, αλλά άξιζε την ισοφάριση την οποία όμως δεν πέτυχε (2-1)

ΑΡΗΣ - ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ 2-1 (ΤΕΛΙΚΟ)

Αποβλήθηκε ο Έμαν στις καθυστερήσεις - Μείωσε ο Λουίς Φερνάντεθ στο 41' με κεφαλιά σε μία στιγμή αδράνειας της άμυνας των κίτρινων - Ο Ρόουζ έφτιαξε το γκολ για τον Ντιγκινί  ο οποίος έκανε το 2-0 στο 34' - Ανοιξε το σκορ στο 5ο λεπτό με τον Σάσα ο Άρης

Παρασκευή 08 Νοεμβρίου 2019
Κυριακή 03 Νοεμβρίου 2019

Ούτε τώρα την νίκη ο Παναιτωλικός

Αν και προηγήθηκε του Αστέρα Τρίπολης σε ένα κακό ματς με λιγοστές φάσεις, δέχθηκε την ισοφάριση και παραχώρησε την ισοπαλία (1-1), συνεχίζοντας χωρίς νίκη στο Πρωτάθλημα