0 ΣΧΟΛΙΑ

Το πρόγραμμα του πρώτου γύρου της Super League 2

Η διοργανώτρια αρχή έκανε γνωστό το πρόγραμμα του πρώτου γύρου της Super League 2.

Αναλυτικά:

5η αγωνιστική
Παρασκευή 15/11
Δόξα Δράμας – Παναχαϊκή (17:30, ERT Sports)

Κυριακή 17/11
Πλατανιάς - Απόλλων Σμύρνης (14:45, ERT Sports)
Λεβαδειακός - Απόλλων Λάρισας (15:00)
Εργοτέλης - Καραϊσκάκης (15:00)
Κέρκυρα – Χανιά (15:00)

Δευτέρα 18/11
ΠΑΣ Γιάννινα - Απόλλων Πόντου (17:00, ERT Sports)

6η αγωνιστική
Παρασκευή (22/11)
Πλατανιάς - Δόξα Δράμας (16:00, ERT Sports)

Κυριακή (24/11)
Καραϊσκάκης – Χανιά (14:45, ERT Sports)
Απόλλων Σμύρνης - ΠΑΣ Γιάννινα (15:00)
Απόλλων Λάρισας – Εργοτέλης (15:00)
Απόλλων Πόντου – Κέρκυρα (15:00)

Δευτέρα (25/11)
Παναχαϊκή – Λεβαδειακός (17:00, ERT Sports)

7η αγωνιστική
Παρασκευή (29/11)
Εργοτέλης – Παναχαϊκή (19:30, ERT Sports)

Κυριακή (1/12)
Δόξα Δράμας – Λεβαδειακός (15:00)
ΠΑΣ Γιάννινα – Πλατανιάς (19:30, ERT Sports)
Χανιά - Απόλλων Λάρισας (15:00)
Καραϊσκάκης - Απόλλων Πόντου (15:00)

Δευτέρα (2/12)
Κέρκυρα - Απόλλων Σμύρνης (17:00, ERT Sports)

8η αγωνιστική
Παρασκευή (6/12)

Λεβαδειακός – Εργοτέλης (19:30, ERT Sports)

Κυριακή (8/12)
ΠΑΣ Γιάννινα - Δόξα Δράμας (17:00, ERT Sports)
Πλατανιάς – Κέρκυρα (15:00)
Απόλλων Σμύρνης – Καραϊσκάκης (15:00)
Απόλλων Λάρισας - Απόλλων Πόντου (15:00)

Δευτέρα (9/12)
Παναχαϊκή – Χανιά (17:00, ERT Sports)

9η αγωνιστική
Παρασκευή (13/12)
Κέρκυρα - ΠΑΣ Γιάννινα (19:30, ERT Sports)

Κυριακή (15/12)
Απόλλων Λάρισας - Απόλλων Σμύρνης (14:45, ERT Sports)
Δόξα Δράμας – Εργοτέλης (15:00)
Καραϊσκάκης – Πλατανιάς (15:00)
Απόλλων Πόντου – Παναχαϊκή (15:00)

Δευτέρα (16/12)
Χανιά - Λεβαδειακός (17:00, ERT Sports)

10η αγωνιστική
Παρασκευή (20/12)
Παναχαϊκή - Απόλλων Σμύρνης (19:30, ERT Sports)

Κυριακή (22/12)
Λεβαδειακός - Απόλλων Πόντου (14:45, ERT Sports)
Κέρκυρα - Δόξα Δράμας (15:00)
ΠΑΣ Γιάννινα – Καραϊσκάκης (15:00)
Πλατανιάς - Απόλλων Λάρισας (15:00)

Δευτέρα (23/12)
Εργοτέλης – Χανιά (17:00, ERT Sports)

11η αγωνιστική
Παρασκευή (3/1)
Παναχαϊκή – Πλατανιάς (19:30, ERT Sports)

Κυριακή (5/1)
Απόλλων Λάρισας - ΠΑΣ Γιάννινα (14:45, ERT Sports)
Καραϊσκάκης – Κέρκυρα (15:00)
Απόλλων Πόντου – Εργοτέλης (15:00)
Απόλλων Σμύρνης – Λεβαδειακός (15:00)

Δευτέρα (6/1)
Χανιά - Δόξα Δράμας (17:00, ERT Sports).


ΣΧΟΛΙΑΑΡΘΡΟΥ
ΣΧΟΛΙΟΣΟΥ
ΕΠΟΜΕΝΟ