1 ΣΧΟΛΙΑ

Στην πόρτα της εξόδου από τη Λαμία Αντωνίου-Βελλίδης και Μουντάκης

Έρχονται εξελίξεις στη Λαμία

Τρέχουν οι εξελίξεις στη Λαμία, μετά την ήττα από τον ΠΑΟΚ με 3-0, αποτέλεσμα το οποίο διαμορφώθηκε από το 11ο λεπτό. Ο Πανουργιάς Παπαϊωάννου εΕίναι έξαλλος με όσα αντίκρισε από τους παίκτες του σε αυτό το ματς και όπως όλα δείχνουν έρχονται αποχωρήσεις. Συγκεκριμένα, στην πόρτα της εξόδου βρίσκονται οι Αντωνίου, Βελλίδης και Μουντάκης.

Μεγάλη ευθύνη για το αποτέλεσμα, πέρα από τον τεχνικό, Αντωνίου έχει φυσικά και ο Μάρκος Βελλίδης. Αυτός, άλλωστε είναι και ο λόγος για τον οποίο αποφασίστηκε να βγει στο ημίχρονο. Ενώ, όπως είναι λογικό για την εικόνα του Βελλίδη δεν γίνεται να μην έχει ευθύνη και ο Γιώργος Μουντάκης. Το κλίμα και για τον προπονητή τερματοφύλακων στη Λαμία είναι πολύ βαρύ, με τις εξελίξεις να τρέχουν.

lamia - 20/10/2019 22:35